TÜMSİAD, LUKOİL İLE SÖZLEŞME İMZALADI

TÜMSİAD ve Akaryakıt Şirketi LUKOİL arasında akaryakıt indirimi içeren bir anlaşma imzalandı. İmza törenine TÜMSİAD Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan, LUKOİL Türkiye Genel Müdürü Alexander Terletskiy, TÜMSİAD Genel Sekreteri Mehmet Osman Kurtkan Kapıcıoğlu ve tarafların ilgilileri katılım gösterdi.


TÜMSİAD, Sakarya GİK Toplantısı’nda Bir Araya Geldi

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT,  TÜMSİAD Sakarya Şubesinin gerçekleştirdiği 5. Genel İstişare Kurulu Toplantısı’na katıldı. Toplantıya Beşir Deneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı, TÜBİAD Sakarya İl Temsilcisi Prof. Dr. Haluk Selvi, Semerkand İl Başkanı Erdinç Bora, SAÜ öğretim üyeleri, işadamları ve Genç TÜMSİAD üyeleri katılım gösterdi.


TÜMSİAD, DEİK OLAĞAN GENEL KURULU’NA KATILDI

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan SERT,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılımları ile, Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ ve DEİK Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad VARDAN ev sahipliğinde İstanbul`da gerçekleşen DEİK Olağan Genel Kurulu’na katıldı.


TÜMSİAD, Türkiye Cumhuriyetinin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü Etkinliğine Katıldı

TÜMSİAD 28 Kasım 2014 tarihinde Pakistan’ın Lahor kentinde düzenlenen Türkiye Cumhuriyetinin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü Etkinliği ’ne katıldı. Programa TÜMSİAD’ı temsilen Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan, TÜMSİAD Genel Sekreteri Osman Kurtkan Kapıcıoğlu katılım gösterdi. Pakistan Türkiye Büyükelçisi Sadık Babur Girgin ve iş adamları ile kurumsal sektör temsilcileri ve bakanların da katıldığı programda Girgin, Türkiye ve Pakistan arasındaki ticari, politik, kültürel ve dostane ilişkilerimizi en üst düzeye çıkartmak için elimizden gelen çabayı göstereceğimizi samimiyetimle bildiririm dedi.


TÜMSİAD 2. Uluslararası Türkiye Sağlık Mezunları Kurultayı’nın Açılışı Yapıldı

TÜMSİAD tarafından organize edilen 2. Uluslararası Türkiye Sağlık Mezunları Kurultayı, İstanbul’da Polat Rönesans Otel’de farklı ülkelerden sağlık meslek mensuplarının katılımıyla açıldı. Kurultayın açılışı Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Kosova Sağlık Bakanı, Makedonya Sağlık Bakanı, Kenya Sağlık Bakanı, Tanzanya Sağlık Bakanı, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı, Müsteşar Yardımcıları, Sağlık Bakanlığı Genel Müdürleri, Başbakanlık Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkan Yardımcısı. TIKA Başkan yardımcısı, Kızılay Başkanı, TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert ve çok sayıda kamu ve özel sektör sağlık yöneticisinin katılımı ile yapıldı.


TÜMSİAD, Ortadoğu’nun Önemi, Bölgemiz ve Ekonomi Paneli Düzenledi

TÜMEXPO 2. Sanayi ve Ticaret Fuarı ile eşzamanlı yapılan ‘Ortadoğu İş Zirvesi’ kapsamında ‘Ortadoğu’nun Önemi, Bölgemiz ve Ekonomi Paneli’ düzenlendi.
Ortadoğu Fuar Merkezinde gerçekleşen panele TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Çoşkun, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi ve TÜMSİAD Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl, iş adamları, öğrenciler katıldı.BAŞKANIN MESAJI

(18.03.2014) TÜMSİAD GENEL BAŞKANI DR. HASAN SERT, ÇANAKKALE DENİZ SAVAŞLARI’NIN 99. YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI

Çanakkale Savaşları, en zorlu zamanlarda Türk milletinin dayanışmasını, vatan sevgisini, iman gücünü, birlik ve beraberliğini, azim ve iradesini bütün dünyaya gösterdiği tarihimizin unutulmaz zaferlerindendir.

REKLAM

REKLAM ALANI - BURAYA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ ...


TÜMSİAD, DEİK Kurucu Kuruluş Üyesidir.

Tümsiad Şube Erişim Bilgileri