TÜMSİAD, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD Genel Sekreteri Osman Kurtkan Kapıcıoğlu ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Eski Üyesi Feyzullah Akben, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Kudret Bülbül’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Hasan Sert, yapılacak 2. Türkiye Sağlık Mezunları Kurultayı ve TÜMEXPO TÜMSİAD SANAYİ VE TİCARET FUARI hakkında Başkan Kudret Bülbül’ü bilgilendirdi.


TÜMSİAD, Kalkınma Bakanlığı’nı Ziyaret Etti

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD Genel Sekreteri Osman Kurtkan Kapıcıoğlu ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Eski Üyesi Feyzullah Akben, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında Bakan Cevdet Yılmaz’a bilgi veren Sert, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.


TÜMSİAD, AB Bakanı Mevlut Çavuşoğlu’nu Ağırladı

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Avrupa Gezisi kapsamında Belçika’da bir dizi temaslarda bulundu. Temaslar çerçevesinde Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD Belçika Şubesi tarafından organize edilen programa katıldı. Programa AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Brüksel Kraliyet Büyükelçisi Mehmet Hakan Olcay, T.C. Daimi Büyükelçisi İzzet Selim ve Belçika Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Joelle Milquet katılım gösterdi.


TÜMSİAD, Hollanda’da Temaslarda Bulundu

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert  bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere yaptığı Hollanda gezisinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Dr. Hasan Sert, Hollanda TÜMSİAD Başkanı Rıza Bora, Hollanda TÜMSİAD Sekreteri Mustafa Özmen ve TÜMSİAD Heyeti ile birlikte  Hollanda Büyükelçisi Sadık Arslan’ı makamında ziyaret etti. Büyükelçiye yeni görevinde başarılar dileyen Sert, Büyükelçi Arslan’a çalışmalarının iki ülke milletine hayırlar getirmesi temennilerinde bulundu.


TÜMSİAD, 2. Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı Açılışı Gerçekleşti

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi tarafından ikincisi düzenlenen Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı`nın açılışına katıldı. Açılışa, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, , Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M. Sadık Sade, ŞUTSO Başkanı Sabri Ertekin, Start Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Musa Öztürk ile fuarda yer alan 150 firmanın temsilcileri katılım gösterdi.


TÜMSİAD, AB-Türkiye Gümrük Birliği Değerlendirmesi Programı’na Katıldı

TÜMSİAD Genel Başkan Vekili Yaşar Doğan ve Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kara, AB-Türkiye Gümrük Birliği Değerlendirmesi programına katıldı. Programa TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, AB Türkiye Delegasyonu Temsilci Yardımcısı Bela Szambodi, Avrupa Komisyonu Genişleme Genel Müdürlüğü Aday Ülkeler Direktörü Alexandra Cas Granje, Dünya Bankası Türkiye Direktörü Martin Raiser, Ekonomi Bakanlığı AB Genel Müdürü Murat Yapıcı ve iş dünyasından çok sayıda temsilci katılım gösterdi.BAŞKANIN MESAJI

(18.03.2014) TÜMSİAD GENEL BAŞKANI DR. HASAN SERT, ÇANAKKALE DENİZ SAVAŞLARI’NIN 99. YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI

Çanakkale Savaşları, en zorlu zamanlarda Türk milletinin dayanışmasını, vatan sevgisini, iman gücünü, birlik ve beraberliğini, azim ve iradesini bütün dünyaya gösterdiği tarihimizin unutulmaz zaferlerindendir.

REKLAM

REKLAM ALANI - BURAYA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ ...


TÜMSİAD, DEİK Kurucu Kuruluş Üyesidir.

Tümsiad Şube Erişim Bilgileri
havalandırma