DİĞER ŞUBE ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şoförler Odası Başkan Adayı Muzaffer Turanlı`dan Derneğimize Ziyaret

(26.02.2010- Rize Şube)

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Rize Şubesi’ni ziyaret eden Şoförler Odası Başkan Adayı Muzaffer Turanlı Şube Başkanı Baki Fil ile karşılıklı görüşmelerde bulundu.

Önümüzdeki hafta seçimi yapılacak olan Rize Şoförler Odası Başkanlığı için aday olan Muzaffer Turanlı destek için Tümsiad Rize Şubesinden destek istedi. Aday olan Muzaffer Turanlı daha önce Rize de Kivi Birliği Başkan Vekilliği ve Kivi Derneği başkanlığı görevinde bulundu. Ayrıca 2005 yılında K.T.Ü. den Ulaşım Anabilim Dalı Başkanını Rize’ye getirdiklerini ve konuyla ilgili çalışma yaptıklarını dile getirdi. Muzaffer Turanlı birkaç projesinden bahsetti. Turanlı “Öncelikle üst geçit bulunan yerlerin alt kısımlarından faydalanmak için kullanılabilir hale getireceğini, üst mahallelere Ring Dolmuş servisleri konularak şehir trafiğini rahatlatacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Tümsiad Rize Şube Başkanı Baki Fil, “öncelikle seçimin ilimize hayırlı olmasını ve ilimizin başlıca sorunu olan trafik sorununun bir an önce çözüme kavuşmasını temenni ederiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Tümsiad Şube Erişim Bilgileri