DİĞER ŞUBE ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VERGİ DAİRESİ, TÜMSİAD ÜYELERİNİ VERGİ MEVZUATI KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

(26.09.2011- Adıyaman Şube)

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Adıyaman Şubesi, Adıyaman Vergi Dairesi Müdürü Bülent DİRİKOĞLU ile 6111 Sayılı Kanun hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.

Toplantının başında konuşan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Adıyaman Şube başkanı Av. Erkan ÇAKMAK, vergi mevzuatının tüm vatandaşlar ve özellikle Sanayici ve İşadamları tarafından oldukça önemli olduğunu ifade ederek toplantıya katılan başta Adıyaman Vergi Dairesi Müdürü Bülent DİRİKOĞLU’na ve üyelere teşekkür etti.

Vergi Dairesi Müdürü Bülent DİRİKOĞLU vergi mevzuatımız ile ilgi bilgi vererek 6111 Sayılı Kanun Hakkında önemli uyarılara bulundu. “Vergi borcunu yapılandıranlardan Temmuz, Ağustos veya Eylül aylarından iki taksitini ödemeyenlerin Ekim ayı taksitini de ödemedikleri takdirde yapılandırma ile ilgili tüm hakları kaybedeceklerini ve eski yüksek faizli borçlarını ödemek zorunda kalacaklarını” söyledi.

Daha sonra soru cevap şeklinde Vergi Dairesi Müdürüne yöneltilen sorulara verilen cevaplarla oldukça faydalı bir toplantı gerçekleşti.

Tümsiad Şube Erişim Bilgileri