DİĞER ŞUBE ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

(12.06.2010- Kayseri Şube)

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şube Eğitim ve Ar-Ge Komisyonu Başkanı Dr.İbrahim DEMİREL tarafından, İzmir’de gerçekleşen Kalite Yönetim Sistemi eğitim toplantısına katılamayan Yozgat Şube Başkanı ve Kurucu üyelerine dernek merkezinde yeni yapılanmanın eğitimini verildi.

4-5-6 Haziran 2010 tarihlerinde İzmir’de TÜMSİAD’ın yeni yapılanması olan Kalite Yönetim Sistemi eğitim toplantısına katılamayan Yozgat Şube Başkanı Beyazıt DUMAN ve Şube kurucu üyelerine Eğitim ve Ar-Ge Komisyon Başkanı Dr.İbrahim DEMİREL tarafından dernek merkezinde yeni sistemin işleyiş eğitimi verildi. Eğitimde Şube Başkanından Komisyon başkanlarına ve sistemin internet üzerinden takibine kadar tüm konuların detaylı şekilde sunumu yapıldı.Karşılıklı soru-cevap şeklinde geçen toplantının, yeni kurulum aşamasında olan Yozgat Şube için oldukça verimli geçtiği gözlemlendi.

Eğitim sonrası konuşan Dr.İbrahim DEMİREL katılımcılara teşekkür ederek yeni sistemin TÜMSİAD ailesine hayırlar getirmesini temenni etti.

Tümsiad Şube Erişim Bilgileri