English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-12-07

TÜMSİAD'dan Yeni Yılda Yeni Projeler

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yönetimi, üye ziyaretleri kapsamında düzenledikleri istişare programını aralıksız sürdürüyor.

TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Ölmez, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Yusuf Çokal, Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Sarı, Resul Erkan ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş, planladıkları üye ziyaretleri kapsamında Ada Nehir Yemek Halil Buğaçayır, Sur Cephe Hüseyin Çetin, Zor Kardeşler Yunus Zor, Ekol Auto İbrahim Tanıl ve Başer Mühendislik Yakup, Murat Salih Başer’i yerinde ziyaret ederek ülke gündemini değerlendirdi.

Başkan Ölmez, Sakarya’daki piyasaların durumu ve üyeler arası ticaretin geliştirilmesi, üretim ve istihdamın arttırılmasına yönelik çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “2019 yılı faaliyet planımızda bulunan projelerde beraber olmamız gerektiğinin altını çiziyorum. Yeni yılda yeni projeler üreterek, hem ilimiz ekonomisine, hem ülke ekonomimize katkı sağlamak istiyoruz.  TÜMSİAD olarak  her zaman üyelerimizin  yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.