English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2019-03-11

TÜMSİAD Konya Şubesinde hizmet içi eğitim verildi

  TÜMSİAD KONYA ŞUBESİNDE HİZMET İÇİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Konya Şubesinde gerçekleştirilen Hizmet İçi Eğitime TÜMSİAD Genel Sekreteri Dr. M. Osman Kurtkan KAPICIOĞLU, TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Ahmet SERÇE, TÜMSİAD Aksaray Şube Başkanı İbrahim ULUSOY, Konya ve Aksaray Şubelerinin Yönetim Kurulu Üyeleri ile iş dünyasının temsilcileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Ahmet SERÇE TÜMSİAD olarak 2005 yılından buyana 14 yıldır ülkemizin kalkınabilmesi için üstlenmiş olduğumuz misyon gereği rüzgara göre şekillenmeden omurgalı duruşumuzu bozmadan ortak akıl ve gayretle çalışıyor, hedeflerimiz doğrultusunda önemli adımlar atıyoruz ifadelerini kullandı. 2006 yılında kurulan TÜMSİAD Konya şubesi de TÜMSİAD camiasının bu anlamda önemli bir paydaşı olarak çalışmalarını sürdürmektedir diyen Başkan SERÇE sözlerine şöyle devam etti ‘’ 7.dönem yönetim kurulu olarak; yeni dönemde hizmet çıtasını daha da üst seviyelere çıkarılması adına büyük bir özveri ile çalışacağımızı belirtmek isterim. TÜMSİAD ülkemizin ve Ümmet-i Muhammed’în derdiyle dertlenen önemli bir camiadır. Böyle kutsal bir davada sizler gibi değerli yol arkadaşlarım olduğu için Rabbime Hamt ediyorum. Bu vesile ile davetimize icabet eden kurumsal yapımızın mimarlarından TÜMSİAD Genel Sekreterimiz Dr. M. Osman Kurtkan KAPICIOĞLU’na, Aksaray şube başkanımız İbrahim ULUSOY’a değerli yönetimine ve Konya şubesinde birlikte çalıştığımız kıymetli arkadaşlarıma teşekkür eder, programımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederim.’’

TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Ahmet SERÇE’nin konuşmasının ardından mikrofona gelen TÜMSİAD Genel Sekreteri Dr. M. Osman Kurtkan KAPICIOĞLU sözlerine Şube Başkanı Ahmet SERÇE ve yönetimini tebrik ederek başladı. Ülkenin ekonomik anlamda kalkınması ve istihdamın arttırılmasında TÜMSİAD’ın önemli çalışmalara imza attığını belirten KAPICIOĞLU Hizmet İçi Eğitim konusunun önemine değindi.

Programın son bölümünde Şube Başkanı Ahmet SERÇE günün anısına TÜMSİAD Genel Sekreteri Dr. M. Osman Kurtkan KAPICIOĞLU ve TÜMSİAD 6.Dönem Konya Şube Başkanı Berdan AKTAN’a plaket takdim etti.