English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-06-13

TÜMSİAD Gebze Şubesi Bayram Mesajı

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şube Başkanı Ensar KORKMAZ, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan KORKMAZ mesajında "Ülkemiz ve tüm İslam âlemi olarak rahmet, mağfiret ve arınma ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonunda yeni bir bayrama daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramların aslında gelip geçen sıradan bir tatil günü olarak değil, tüm güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin sergilendiği aynı zamanda, mutluluğun ve sevincin paylaşıldığı önemli günlerdir. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, bir yandan da bayrama üzgün giren dünyanın muhtelif yerlerindeki bütün Müslüman kardeşlerimizin hüzün ve acılarını yüreklerimizde hissederek bu bayrama girdiğimizi unutmamaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle, bayramların ihtilafların ortadan kalktığı, dargınlıkların unutulduğu, herkesin sevinç ve huzur içinde yaşadığı özel günler olduğu bilinciyle, ülkemizin ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan bayramını en içten duygularla tebrik ediyorum” dedi.