English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-09-14

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Ali Engiz, Kurulduğumuzdan Beri Üyemiz Olan Dolunay Yapı İnşaat ve Kombi Firması Abdülcelal Başkaya'yı işyerinde ziyaret gerçekleştirdi.

Tümsiad Üyesi Başkaya İnşaat taahhüt işleri, emlak ve piyasada en uygun her marka toptan parekende Kombi satışları yaptıklarını belirtti.

Engiz, Sayın Başkaya'nın işyerini ziyaret ederek, üyelerinin sıkıntılarını iş yerlerinde dinlemek ve çözüm önerileri geliştirmek için ziyaretlere devam edeceğini söyledi.TÜMSİAD için her bir üyenin önemi olduğunu kaydeden Engiz,"İş yerlerimiz bizim aynamız.Üyelerimizi çalıştıkları ortamda görmek, onların işleri hakkında yakında bilgi olmak ve ihtiyaç halinde onlara destek olmak önceliklerimiz arasında. Biz, TÜMSİAD Eskişehir Şubesi olarak bir aileyiz.Aile olmanın birinci koşuluda ilişkileri sıcak tutmaktır.Bize iş yerlerini açan, bizi sıcak bir şekilde karşılayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum".

Başkan Engiz, Dolunay Yapı İnşaat ve Kombi firma sahibi Abdülcelal Başkaya'ya ziyaret anısına 16 Büyük Türk Devletinin Para Üzerine Basılı Sembolik Bayraklarını Hediye Etti.