English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2017-09-14

TÜMSİAD ESKİŞEHİR Şubemizi Ticaret Odası Başkan Adayı Ziyaret Etti

Sanayi Odası Başkan Adayı "Senin Gücün Senin Geleceğin" Sloganıyla Yola Çıkan Nadir Küpeli, Eskişehir TÜMSİAD Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Engiz'i Ziyaret Etti.

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Gelecek İçin Sanayi Grubu adına Eskişehir Sanayi Odası Başkan Adayı Nadir Küpeli ve ekip üyeleri, önümüzdeki aylarda yapılacak olan Eskişehir Sanayi Odası (ESO) seçimlerini kazandıklarında hayata geçirecekleri projeleri, Eskişehir Tümsiad'â Anlattı.

Başkan Engiz, Sayın Küpelinin Başkan Olarak Seçilmesi Durumunda Eskişehir Sanayisinin, Geleceğinde Yapılması Gereken Konularda Beraber Çalışacak larını Belirttiler.

ESO Başkan Adayı Küpeli, 26 Vizyon Projeyi ve toplamda 36 dönüşüm projesinin olduğunu, Ürettikleri projeleri “Tüm ekip üyesi arkadaşlarımızla üyelerimizi yoğun bir şekilde ziyaret ediyoruz. Görüyoruz ki, sanayicilerimizin odağında gelecek var, kendileri için üretilen projeler var. Biz de detaylıca sanayicimizin geleceği için planladıklarımızı anlatıyoruz. Bizim tek odağımız sanayicilerimiz. Aynı kaderi paylaştığımız sanayicileri dostlarımızla gelecekte nasıl bir Eskişehir sanayisi inşa edeceğimizi konuşuyoruz. Ortak akılla üretilen bu vizyonda nasıl bir katılımcı modelle kendi güçlerini yönetime yansıtabileceklerini anlatıyoruz. Şu ana kadar projelerimiz ve yapmak istediklerimiz hem büyük ölçekli sanayi kuruluşu üyelerimiz, hem de KOBİ düzeyindeki üyelerimiz nezdinde yoğun bir ilgi ile karşılanıyor. Büyük destek alıyor.” dedi.

Nadir Küpeli, “Ekip üyelerimiz bilgili ve tecrübeli sanayicilerle, dinamik ve genç sanayicilerden oluşuyor. Eskişehir hepimizin sevdası... Sanayi de ekmek teknemiz. Hepimiz bu kentte yaşıyor, bu kentte vergi veriyoruz. Onun için tüm gruplarda çalışan ekip arkadaşlarımız, bu sevdamızın heyecanı ile ilk kez sahaya çıkmışçasına çalışıyor. Üyelerimizle ve İşadamı STK'larla Biraraya gelerek, Projelerimizi ve Çalışmalarımızı anlatmaya devam ediyoruz" dedi.

Başkan Engiz, ziyaretten memnun olduğunu ve Küpeli'nin ESO Başkan'ı Olmasını Temenni ettiklerini belirtti.Engiz, ESO Başkan Adayı Küpeli'ye ziyaret anısına 16 Büyük Türk Devletinin para Üzerine basılı sembolik Bayraklarını hediye etti.