English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-03-12

TÜMSİAD ESKİŞEHİR ŞUBE VE BOSNA HERSEK BÜYÜK ELÇİSİ İLE SANAYİ ODASINA ZİYARET

TÜMSİAD ve Bosna Hersek Büyükelçisi'nden Sanayi Odasına Ziyaret

Tümsiad Eskişehir Şubesinin Düzenlediği "Tümsiad Büyükelçiliklerle Dünyaya Açılıyor" Projesi ile Tümsiad Başkanı Ali Engiz ve Bosna Hersek'in Ankara Büyükelçisi Bakir Sadoviç, Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir’i makamında ziyaret etti.

Büyükelçi Sadoviç’i ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Başkan Özaydemir, bu tür yapılan ziyaretlerin iki ülke arasındaki yakın ilişkilerin daha çok gelişmesine katkı sunacağını ve odamız daki üyelerle Bosna Hersek iş gezisi düzenlenebileceği söyledi. 
Eskişehir Tümsiad Şubesi nin yaptıkları faaliyetleri takip ettiklerini, İş Adamlarına ve Tümsiad üyelerine verdikleri katkılardan dolayı Başkan Engiz'e teşekkürlerini bildirdi.

Büyükelçi Sadoviç ise programlar dahilinde Eskişehir TÜMSİAD daki iş adamları ile görüşüp ticari ilişkilerin gelişmesi konusunda görüş alışverişinde bulunacağını, Bosna Hersek ve Türkiye arasındaki kardeş ülke ilişkilerinin her zaman süreceğini söyledi. İki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirmeye ihtiyacı olduğunu kaydeden Büyükelçi Sadoviç, kendilerini samimi bir şekilde ağırlayan Başkan Özaydemir’e teşekkürlerini iletti.