English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-12-06

TÜMSİAD ESKİŞEHİR ŞUBE ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

TÜMSİADÜyelerini Ziyarete Devam Ediyor. 

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Etkin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Karakuyu'yu ziyaret etti.

Etkin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Karakuyu Okullarımızın 2009 yılında , Etkin Eğitim Danışmanlık olarak Eskişehi'de hizmet vermeye başlamıştır.
Zeka ve hafıza teknikleri, dikkat dağınıklığı merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum, bu çalışmalarla öğrencinin akademik başarısına zemin hazırlayıp eğitim aşamasında her türlü etkenin azaltılması ve ortadan kaldırılması amacıyla kurulmuştur.
Her geçen gün verimli çalışmalarla daha modern ve kendini güncelleyen dinamik bir yapıya sahip oldu.
Kampüs Gurup, Etkin Çocuk, Kampüs Etüt, Etkin Etüt olarak okul öncesi eğitim , ana okul, ilk öğretim , orta okul , lise ve mezun öğrencilere eğitim vermektedir.
Eğitim anlayışımız “HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmektedir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız yapılan analiz ve değerlendirmelerde ortaya çıkmakta ve Etkin Eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye uygun olarak uygulanmakta.
Bu çerçevede danışmanlık faaliyetleri sürdürülürken eğitim alanındaki ders çalışmalarımız devam etmektedir. Genel olarak ifade etmemiz gerekirse iki kanatlı olan eğitim anlayışımız danışmanlık ve akademik olarak çerçevelenmekte dedi.

Engiz, biz TÜMSİAD çatısı altında büyük bir aileyiz. Üyelerimizle diyaloglarımızı daha da artırarak devam edeceğimizi ne iş yaptıklarını tüm üyelerimize tanıtıp birbirimiz için alışverişin artarak devam edeceğini söyledi.

Başkan Engiz ziyaret anısına Etkin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Karakuyu'ya 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik bayraklarını hediye etti.