English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2017-11-13

TUMSİAD ESKİŞEHİR ŞUBE SANAYİ ve ÜNÜVERSİTE İŞBİRLİĞİNE KATKI

Sanayi-üniversite iş birliğine TÜMSİAD’tan bir katkı daha
Eskişehir’de üniversite ile sanayi arasındaki iş birliğini arttırmaya yönelik çalışmalar ivme kazanıyor. Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi de sanayi ile üniversiteler arasındaki iş birliği ve diyalogu geliştiren çalışmalara katkı sağlamaya devam ediyor.
Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan, sanayicilerle Eskişehir Anadolu ve Osmangazi üniversitelerinden uzmanları bir araya getiren proje kapsamında TÜMSİAD üyesi iş yerleri ziyaretine yeni bir halka daha eklendi.
Üniversitelerden uzmanlar bu sefer de TÜMSİAD Eskişehir Şubesi Başkan Yardımcısı ve TEKSAN’da bulunan ESAS Alüminyum’u ziyaret etti.
Esas Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Nail Yiğit, iş yerlerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. 
“ALÜMİNYUMUN ESTETİK KATAN, ERGONOMİK BİR KULLANIMI VAR”
ESAS Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Nail Yiğit, gelişen teknoloji ve modern çağa ayak uydurabilmek amacıyla bütün gücüyle mimarî gelişmeleri takip eden bir yapıya şirketlerinin yapıların dış görünümlerine estetik katan ve ergonomik bir kullanım alanı sunan çalışmaları yürüttüğünü kaydetti.
Alüminyumun profesyonellikle birleşmesi sonucu ortaya şık ve modern yapılar çıktığına dikkat çeken Yiğit, cephe uygulamaları, kepenk, alüminyum korkuluk, otomatik kapılar, cam uygulamaları, kış bahçesi, kapı uygulamaları ve vitrin uygulamalarının firmalarının uzmanlık alanlarından sadece birkaçı olduğunu ifade etti. 
“HAYATI YAŞANANBİLİR VE GÖZ ZEVKİNE UYGUN YAPILARLA GÜZELLEŞTİRİYORUZ”
Yiğit şunları söyledi: ’’İnşaat sektörü şehrimizde parlayan bir sektör dür ve lokomotif etkiye sahiptir. Bununla birlikte maliyetler ve rekabet unsuru inşaat sektörünü ekonomik yapılar ortaya koymaya itmektedir. Bu saikle şehrin çehresini daha estetik ve modern yapılarla değişime uğratmak bizim sektörümüze düşmektedir. İşin tasarım boyutunda profesyonel kadromuzla hizmet vererek ve kaliteden ödün vermeden yıllardır tercih edilen bir firmayız. Çağın ortaya koyduğu yeniliklere paralel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek beklentilere cevap veriyor, hayatı yaşanabilir ve göz zevkine uygun yapılar ile güzelleştirmeye gayret ediyoruz.”