English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-12-04

TÜMSİAD ESKİŞEHİR ŞUBE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BURHAB SAKALLI BEYİ MİSAFİR ETTİ

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sakallı'dan, TÜMSİAD'a Ziyaret

TÜMSİAD Esksiehir Şube Başkanı Ali Engiz ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Ak Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı'yı dernek binasında ağırladı.

Ziyarette Engiz ve Başkan Adayı Burhan Sakallı, yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. 2 dönem Odunpazarı Belediye Başkanlığı yapan, Odunpazarında ki bugünkü turizm, alışveriş yerleri ve insanların rahatlıkla gezmesine imkan sağlayan Odunpazarını "Odunpazarı" yapan Sakallı, Ak Parti'nin Eskişehirde seçimden zaferle çıkacağına olan inancının tam olduğunu ve yaklaşan yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içerisinde teşkilâtımızla, ilçe belediye başkan adaylarımızla birlik beraberlik halinde çalışacaklarını vurguladı. Eskişehir'in vizyonuna değer katacak, milletin tamamını kapsayan hizmet sevdasını sürdüreceklerini söyleyen Sakallı, "Son 16 yılda Hükümetimizin Eskişehir de büyük hizmetler yapıldığını ve kimsenin görmezlikten gelemiyeceğini" Eskişehiri sizlerinde desteğiyle Ak Parti Belediyeciliğin de tüm mahallerimizi daha iyi yerlere getireceğiz dedi.

Başkan Engiz, ziyaretten memnun kaldığını ve Başkan Sakallı'ya ziyaret anısına 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik bayraklarını hediye etti.