English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-02-12

TÜMSİAD Adana Şubesinden AK Parti İl Başkanına Ziyaret

TÜMSİAD Adana Şubesi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri,  AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni’yi makamında ziyaret etti.

 

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, TÜMSİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türkiye’nin gündemindeki konulara değinen Başkan Yeni, ‘’Türkiye büyük bir devlettir. Yıkmaya çalışanları her zaman yok etmeye muktedirdir. Kendimizden önce, vatanımızı düşünmediğimiz takdirde vebal altındayız. Gelmiş geçmiş en büyük liderlerden biri olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, sosyal tasarım ve sosyal mühendislik yapan dış destekli FETÖ terör örgütüne milletimiz gereken cevabı verdi’’ dedi.

Başkan Yeni, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Şehit kanlarıyla sulanmış topraklarımızın sınır güvenliğinin ve bölge istikrarının korunması için yapılan Zeytin Dalı Harekatı da,  uluslar arası hukuka uygun meşru bir operasyondur. Terör örgütlerini,  milli ve yerli silahlarla etkisiz hale getirmeye çalışan kahraman ordumuza Allah’tan başarılar diliyoruz.”

 

TÜMSİAD Adana Şubesi Başkanı Yakup Kutluca da, ülkenin geleceği söz konusu olduğunda, ‘Devlet-i ebed müddet’ fikriyle, milli meselelerde daima devletin yanında olduklarını hatırlatarak, “Türk milleti istiklali ve istikbali söz konusu olduğunda, akılcı ve cesur bir şekilde dimdik ayakta durarak, iradesini kullanmasını bilen bir millettir. İnşallah yakın zamanda topraklarımızda ve sınırlarımızdaki terör olayları da tamamen bitecek, ülkemiz istikrara kavuşacaktır’’ ifadelerini kullandı.

 

Ziyarette Başkan Kutluca’ya,  yönetim kurulu üyelerinden Hakan Özdeğer,  Serdar Oğuz, Hakan Çakmak, Hakan Güleryüz, Kenan Toraman, İsrafil Sarban, Ahmet Karahan ve Şube Sekreteri Yalçın Kartal eşlik etti.