English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2019-05-31

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Kutluca’nın Kadir Gecesi Mesajı

 

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, Kadir Gecesi sebebiyle yayınladığı mesajında, “Kardeşliğin, dayanışmanın, rahmetin ve bereketin ayı Ramazan’ın son günlerine yaklaşılırken, bin aydan daha hayırlı olan  Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi.

İnsanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin, her zaman ve her mekânda muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek olan saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağına inandığını söyleyen Kutluca, ‘’ Bu mübarek gecede; hoşgörünün, barış ve huzurun olması en büyük dileğimizdir’’ şeklinde konuştu.

Kutluca mesajında şunları da kaydetti; ‘’Bu gece feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan,  yüreklerimizin ibadetle çarptığı bir gecedir. Arınma ve bağışlanma fırsatı sunan bu mübarek gün ve gecelerde ibadetlerimizde, ahlaki yaşantımızda istikrar ve istikametin önemli olduğu bilinmeli, bugünü her gün yaşamaya gayret etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle  Milletimizin ve tüm İslam Âlemi’nin Kadir Gecesi’ni kutlar; bu gecenin, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederim.”