English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2017-11-14

SAKARYA EKONOMİSİ TÜMSİAD GÜNDEMİNDE..

Şehir ekonomisi TÜMSİAD gündeminde..
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)'ı ziyaret etti.

Başkan Toçoğlu, TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimine başarı dileklerinde bulundu. Ölmez, “TÜMSİAD olarak şehrimiz için ortak hareket ediyoruz. İş dünyamızla birlik beraberlik içinde çalışıyoruz. Şehir için yapılacak güzel çalışmaların hepsinde biz varız ve her zaman arkanızdayız. Ziyaretiniz bizleri memnun etti” dedi.

Başkan Toçoğlu ise konuşmasında “Dün Külliye’de Şehircilik Şurası’na katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımız orada çok önemli mesajlar verdi. Yüksek katlı yapılaşmalar, altgeçitler, üstgeçitler şehrin topoğrafyasını bozan şeyler. Her zaman ifade ettiğim gibi biz bu anlamda şehrimize zarar vermedik.

Gereksiz yapılardan uzak durduk. En son aşamada artık kaçınılmaz olduğu zaman bu müdahalelerin şehirlere yapılmasından yanayız. Bir şeyi yapmış olmak için yapmayı doğru bulmuyoruz. Bizim tarzımız bu” dedi.

Başkan Toçoğlu, “Şehrimiz için hep birlikte hareket etmeliyiz. Ortak noktamız her zaman Sakarya olsun. Birlik beraberliğimizi muhafaza ederek, istişare kültürünü yaygınlaştırarak yolumuza devam etmeliyiz. Hamdolsun bugüne kadar sürdürdüğümüz diyalog müspet yönde ilerliyor. Bugün de TÜMSİAD ziyaretimiz bunun bir tezahürüdür. İnşallah şehrimiz için bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi. 14.11.2017Saygılarımızla
Ferhat ATEŞ
Sakarya Şube Sekreteri