English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2018-06-08

Milletvekili Ünüvar, TÜMSİAD Adana Şubesinde

TÜMSİAD Adana Şubesi AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar’ı ağırladı. Başkan Yakup Kutluca, Ünüvar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, ‘’Siyaset sadece oy almak değil, aynı zamanda gönül almak, gönülleri fethetmektir’’ diyen Ünüvar’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

YERLİ VE MİLLİ DURUŞ, KÜRESEL AKTÖRLERE RAHATSIZLIK VERİYOR

Coğrafi konum nedeniyle, stratejik bir bölgede bulunan Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini de belirten Ünüvar, ‘’Yerli ve milli duruşumuz, küresel aktörlere rahatsızlık veriyor. Biz büyüdükçe diş biliyorlar. Göz kamaştıran büyümemiz karşısında  projelerini polarizasyon ve dolarizasyon üzerinden gerçekleştirmek için uğraşıyorlar. Onlara karşı gece gündüz millet olarak çalışmalıyız. Sosyal ve ekonomik açıdan daha yapacak çok işimiz var. Hedefimiz büyüktür. Bu ülkeye hizmet sadece milletvekilliği ile yapılmaz. 15 Temmuz bunu bize gösterdi’’ şeklinde konuştu.

 

ÖNCE DEVLETİM VE MİLLETİM

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca da, ‘’Biz TÜMSİAD ailesi olarak, her zaman devletin menfaatlerini ön planda tuttuk. Tutmaya devam edeceğiz. Önce devletim ve milletim diyen herkes bizim için kıymet arz etmektedir’’ açıklamasında bulundu.

 

GAZİ MECLİSTE O GECE

TÜMSİAD’ın önemli bir kuruluş olduğunun altını çizen Milletvekili Ünüvar, milletin meydanlarda, vekillerin mecliste olduğu, 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan kendi çalışması ‘’Gazi Mecliste O Gece’’ isimli kitabını TÜMSİAD adına,  Başkan Yakup Kutluca’ya verdi.