English

CompareNetworks jQuery'd Bread Crumb - jBreadCrumb
2019-08-29

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar DOĞAN`ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

 

   Aziz milletimizin birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği ve her bir anının destansı kahramanlıklarla dolu Milli Mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz zaferi tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir ki Türk milleti; vatan toprağı, milli birliği ve beraberliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun, hiç bir şekilde tereddüt etmeden canını seve seve verebilmektedir.

   15 Temmuz’da da tüm dünyanın hayranlıkla şahit olduğu gibi bu aziz milletin her ferdi; onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü uğrunda, bütün varlığıyla mücadele edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir.

   30 Ağustos Zafer Bayramı, coğrafyamızda kötü emeller besleyen iç ve dış güçler tarafından alçakça saldırılara maruz kaldığımız şu günlerde de bizlerin birlikteliğini artıracaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Kurtuluş Savaşı’nda ve tarihimizden günümüze kadar vatanımızın bütünlüğü ve Türk Milletinin bağımsızlığı ve geleceği uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

   Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.